DREWNO

Drewno kominkoweOgrzewanie mieszkań drewnem kominkowym to znaczna oszczędność kosztów w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania olejem bądź też gazem, a szczególnie ogromne oszczędności daje samodzielne przygotowywanie drewna kominkowego. Opalanie drewnem kominkowym jest ponadto neutralne z punktu widzenia emisji CO2, dlatego jest to rozwiązanie wyjątkowo ekologiczne. Stosowanie drewna jako ogzrewania kominkowego nie ejst szkodliwe dla zasobów leśnych, ponieważ odrasta conajmniej taka sama ilość drzewa jak ta , która jest pozyskiwana na opał.

Ogrzewanie drewnem kominkowym

Drewno długo utrzymuje płomień i jest bardzo cenione jako element opałowy szczególnie w ogrzewaniu prywatnych posesji. Ceny na drewno w ciągu roku mogą ulegać pewnym niewielkim zmianom, dzieje się tak ponieważ zmienia się na przestrzeni miesiąca relacja jaka zachodzi pomiędzy podażą - a popytem tego surowca.
Drewno kominkowe dostępne jest w naszym składzie opału w Gliwicach. Prowadzimy ciągłą sprzedaż tego materiału opałowego. Cena za drewno kominkowe jest bardzo konkurencyjna w porównywaniu do innych paliw stałych.

Sprawdź naszą ofertę.

DREWNO KOMINKOWE

DREWNO KOMINKOWEpobierz plik z ofertą