O firmie

Firma P.H.U.T. SPEED-BUD powstała w 2008 roku na początku swojej działalności zajmowała sie sprzedażą materiałów budowlanych by 1 stycznia 2012 roku rozpocząć sprzedaż materiałów opałowych. Skład opału w Sośnicowicach przy ul. Gliwickiej 27 d w szybkim czasie zaczął oferować swoim klientom najwyższej jakości węgiel kamienny jak i brunatny oraz wiele innych doskonale kalorycznych materiałów opałowych, wszystko to aby zapewnić wygodę oraz najlepszą jakość swoim klientom.


Filozofią firmy jest ciągłe dążenie do sprostania coraz bardziej rosnącym potrzebom klienta. W prawdzie na rynku opałowym istniejemy dopiero od 2012 roku nie przeszkodziło nam to jednak w wypracowaniu solidnej marki i mocnej pozycji na rynku lokalnym.


Staramy się, aby naszą ofertą przyciągnąć zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych gwarantując im atrakcyjne ceny oraz pełny profesjonalizm przy realizacji złożonego zamówienia. Dzięki dobrej jakości materiałów, stałym zaopatrzeniu naszego składu opału oraz wysokim poziomie świadczonych usług staliśmy się mocnym punktem na naszym rynku.